Uchwyty nowoczesne

Uchwyty nowoczesne

Styl aranżacji pomieszczenia zależy od doboru elementów jego wyposażenia. Ich kolorystyka, rodzaj zastosowanego materiału, rozmiar oraz ilość wiążą się z uzyskanym efektem finalnym. Uchwyty meblowe stanowią jeden z najwyraźniej rysujących się elementów wystroju wnętrza, nadających pomieszczeniu nie tylko określonego charakteru. Dzięki uchwytom meble zyskują funkcjonalność, niezbędną w codziennym użytkowaniu. 

Czarne uchwyty meblowe w stylu industrialnym

W ofercie dostępne są modne uchwyty do mebli metalowe, cechujące się trwałością oraz surowym, minimalistycznym efektem wizualnym Montowane poziomo uchwyty meblowe metalowe w kolorze czarnym oferujemy w zróżnicowanych rozmiarach, pozwalających uzyskać odmienne rezultaty. Czarne uchwyty meblowe metalowe znanych producentów (Schwinn, Italia, Viefe i Fennel) wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, widoczną zarówno dla modeli szerokich, wąskich jak i gałek meblowych metalowych. 

Uchwyty meblowe industrialne do kuchni 

Uchwyty meblowe czarne, wykonane z metalu dostępne są w wykończeniu matowym oraz z ozdobnym tłoczeniem, które poza aranżacją w stylu loftowym odpowiednie są do wnętrz, urządzonych nowocześnie oraz w stylu glamour. Uchwyty industrialne do mebli, prezentujące prostą stylistykę doskonale komponują się z meblami kuchennymi, których kolorystyka utrzymana jest w naturalnej barwie drewna, w czerni lub bieli. Czarne uchwyty pasują ponadto do szafek kuchennych w kolorze szarym, antracytowym oraz do frontów, imitujących beton. 

Solidne, trwałe uchwyty meblowe czarne

Dzięki zastosowaniu niezawodnych komponentów uchwyty meblowe metalowe w stylu industrialnym wykazują się trwałością oraz praktycznością w codziennym użytkowaniu. Wygodne w użyciu uchwyty meblowe są łatwe w czyszczeniu i efektownie prezentują się zarówno w niewielkich, jak i przestronnych pomieszczeniach. Industrialne uchwyty meblowe czarne świetnie pasują zarówno do mebli kuchennych, jak i komód, umieszczanych w salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym. Wybierz jakość, połączoną z efektownym designem. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą stylu swoich mebli, czarne uchwyty metalowe będą doskonałym sposobem na szybką metamorfozę.